Onur Şener son yolculuğuna uğurlandı..

0

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bir eğlence mekanında istek parçası üzerinden çıkan tartışma sonucu öldürülen müzisyen Onur Şener son yolculuğuna uğurlandı.

Bir çocuk babası olan Onur Şener’in cenazesi, Cebeci Asri Mezarlığı’nda toprağa verildi. Cenaze törenine, Şener’in ailesi ve müzisyen arkadaşlarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ da katıldı.

Müzisyen Onur Şener cinayetiyle ilgili AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Canavarca hislerle gerçekleşmiş olduğu çok açık. Dava sürecini çok yakından takip edeceğiz.” dedi.

“Bu cinayetten, bu kardeşimizin hayatını kaybetmesinden büyük bir üzüntü duyduğumuzu ifade etmek isterim.” diyen Çelik, şöyle devam etti: “Arkadaşlarımız aileyi ziyaret edecekler ve onların yanında olacaklar. Sürecin takipçisi olacağız. Biz dava sürecini çok yakından takip edeceğiz. Gereken cezayı alması için sürecin takipçisi olacağız. Lanetliyoruz. Allah belalarını versin. Burada bir hukuki süreci takip edeceğiz iki gerek bunların çalıştığı bakanlık gerekse kurum hukuki süreçten ayrı olarak da kendi işlemlerini gerçekleştireceğiz. Arkadaşlarımız ailenin yanında olacaklar.”

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz