Finlandiya ve İsveç ile sağlanan mutabakat şu an için isabetli gözüküyor..

0
Latest posts by Emrullah Bayrak (see all)

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi. “Dünyada en çok mülteciye ev sahipliği yapan Türkiye’ye her fırsatta ahlak ve insan hakları dersi veren Avrupa ve uluslararası kuruluşlar, Fas’ta yaşanan bu vahşete neden sessiz kalıyorlar?” diye soran Karamollaoğlu, şunları söyledi:

“Tek başınıza iktidar olarak 20 yılda yani 236 ayda yapamadıklarınız bir tarafta, bizim sadece 11 ayda ve koalisyon hükümetimiz döneminde yaptıklarımız bir tarafa. Koyun bakalım bunları bir terazinin iki kefesine, hangisi ağır geliyor? 20 yıllık AK Parti iktidarının enkazı da kaldıracak, son 5-6 yıldır Cumhur İttifakının sebep olduğu nezaketsizliğe, hoşgörüsüzlüğe ve kutuplaşmaya hep birlikte bir son vereceğiz.

İnsanımızın kasabın yolunu unuttuğu, bayram sevinci yaşamak yerine artan ulaşım maliyetleri nedeniyle bayramda memleketine gidememenin hüznüne kapıldığı bu düzeni değiştireceğiz. Finlandiya ve İsveç ile sağlanan mutabakat şu an için isabetli gözüküyor.”

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz