Online olarak faydalanabileceğiniz eğitim platformları!

0
Rabia Güner

İnternet sayesinde kendinizi geliştirmenin artık sınırı yok. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için online olarak faydalanabileceğiniz eğitim platformlarından bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Udemy

Udemy 100 milyon dolar yatırım aldı - Webrazzi

Udemy, Türk girişimidir. İçerisinde birçok alanda eğitim bulunur. Sanattan bilime kadar her alanı kapsayan bu eğitimlerden birçoğuna ücretsiz olarak da ulaşılabiliyor. Eğitim süreleri branşlara ve içeriğe göre değişen platform, sertifika da veriyor. Üstelik hem Türkçe hem de İngilizce eğitimlere ulaşabilmek mümkün! Dönem dönem fiyatlar da kampanyalarla fazlasıyla düşüyor.

İstanbul İşletme Enstitüsü

İstanbul İşletme Enstitüsü on Behance

İstanbul İşletme Enstitüsü’nün bir milyondan fazla kullanıcısı var. Platform içerisinde birçok farklı eğitimi barındırıyor. Bunların bazılarına ücretsiz olarak da ulaşılıyor. Eğitim sonunda bir sınava tabii tutulan katılımcılar, başarılı olma durumunda sertifika alıyor. PDF olarak ücretsiz alınabilen sertifika, resmi olarak alınmak istendiğinde ise sadece cüzi bir ödeme gerekiyor.

Vizgo Akademi

Vizgo Akademi - YouTube

Vizgo Akademi’de 600’dan fazla eğitim bulunuyor ve eğitimlerin bazılarına ücretsiz olarak da ulaşmak mümkün! Bu mikro eğitimlerin tamamına yıllık belirli bir ücret ödeyerek katılabilirsiniz. Bu platformlar sayesinde istediğiniz yerde ve zamanda kendinizi geliştirebilirsiniz.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz