Bir kadının sizden hoşlandığına dair işaretler!

0
Rabia Güner

Eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa, bunu anlayabileceğiniz bazı işaretler bulunur. Biz de sizler için bu işaretlerden bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Hareketlerinizi yansıtıyorsa…

Kadınların erkekte seksi bulduğu 7 fiziksel detay - Aşk - İlişkiler

Eğer bir kadın sizden hoşlanıyorsa farkında olmadan sizin hareketlerinizi kopyalayacak ve sizinle benzer davranışlarda bulunacaktır. Bunlar sizin vücut hareketlerinizi aynalamadır. Örneğin siz içeceğinizden bir yudum aldığınızda ya da pozisyon değiştirip başka açıyla oturduğunuzda karşınızdaki kadın da benzer davranışlar sergilerse sizden hoşlandığının güçlü işaretidir. Bu şekilde bilinçaltında sizinle bir bağlantı kurmaya çalışıyordur. Eğer sizi çekici buluyorsa, araştırmalar bu aynalamanın bir gösterge olduğunu ortaya koyuyor.

Farkında olmadan devamlı dokunuyorsa…

Bir Kadının Sizden Hoşlandığının 7 İşareti-1 - Saç Bakım Güzellik

Hafifçe dokunmak ve sık sık dokunmak bir kadının sizden hoşlandığının güçlü göstergelerinden biri olabilir. Bu flört yöntemlerinden biridir ve bilinçli ya da bilinçsiz gerçekleşebilir. Kadın bu sayede sizinle samimi bir bağ yakalamayı ister.

Kötü şakalarınıza bile gülümsüyorsa…

Erkekler gülen kadınları mı, güldüren kadınları mı çekici buluyor?

Eğer siz etraftayken devamlı gülümsüyorsa, ilginizi çekmeye çalışıyor olabilir. Konuştuğunuzda gülümsüyor hatta çoğu kişinin gülmediği bir şaka yaptığınızda bile gülümsüyorsa, kesinlikle hoşlanıyordur. Bu ona iyi hissettirdiğiniz anlamına gelir. Burada önemli olan gerçekten mi gülüyor yoksa sahte bir gülümsemesi mi var, bunu anlamaktır.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz