Çiftlerin en sık tartıştığı konular!

0
Rabia Güner

Partnerinizle tartışmak belli bir çerçevede kalındığında sağlıklı bir ilişkinin işaretidir. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizler için çiftlerin en sık tartıştığı konulardan bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Hemen hemen her çift belli başlı konularda fikir ayrılığına düşer. Peki, en sık düşülen bu fikir ayrılıklarının konusu nedir? İşte sizler için derlediğimiz 3 tanesi…

Para

Ücretsiz denetim, kağıt faturalar, kâtip içeren Ücretsiz stok fotoğraf Stok Fotoğraflar

Konu para olduğunda çiftlerin tartışacağı bir sürü farklı konu olur. Örneğin krediler, harcamalar ya da alışveriş gibi… Hatta neye para harcadığınızdan ne için para biriktirdiğinize kadar her şey tartışmanın bir parçası olabilir.

İlişki uzmanlarına göre para, çiftlerin en sık tartıştığı konuların başında geliyor. Eğer siz de partnerinizle para konusunda tartışıyorsanız, yalnız değilsiniz!

Çocuklar

Ücretsiz Gri Ceketli çocuk Kitap Okumak Stok Fotoğraflar

Çocuklar henüz dünyaya gelmeden bile çiftlerin tartışma konularından biri olabilir. Örneğin çocuk sahibi olup olmama konusu bile başlı başına bir tartışma konusudur. Ardından ise ne zaman çocuk sahibi olunması gerektiğine karar verilmesi gerekir.

Tüm bunların yanı sıra çiftler çocukların nasıl yetiştirilmesi gerektiği noktasında da fikir ayrılıklarına düşebilir. Ayrıca çocuklarla yeteri kadar vakit geçirip geçirmeme konusu da farklı bir tartışma konusudur.

Tarih

Ücretsiz Asyalı çift Gece Kafede Kokteyl Içme Stok Fotoğraflar

Tartışma sebeplerinden biri de tarihlerdir. Çünkü her ilişkilerde belirli kilometre taşları vardır. Önce aranızdakilere bir isim koyarsınız, zamanla aileleriniz tanışır ve birlikte yaşamaya başlarsınız. Tüm bu süreçte evlilik, söz, nişan gibi tarihler belirlemek gerekir.

Tüm bunlar da istenmedik tartışmalara yol açabilir. Sonuçta bu durum sadece evlenmekle de kalmıyor. Ne zaman çocuk yapacaksınız, ne zaman yeni bir ev ya da araba alacaksınız gibi konular her zaman çiftler bazında tartışma konusu olabilmiştir.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz