Jennifer Lopez’den öne çıkan saç modelleri!

0
Rabia Güner

Jennifer Lopez, saç konusunda çoğu kadına ilham olmaya devam ediyor. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için yıldız ismin öne çıkan saç modellerini derledik. Gelin, yakından göz atalım!

XS Topuz

XS Topuz

Kırmızı halıdan sokak stiline kadar, Jennifer Lopez’in vazgeçilmezlerinin başında mini topuzlar geliyor. Lopez, için önemli kurtarıcılardan biri diyebiliriz. Yıldız isim bu modeli kullanırken son dokunuş olarak da parlak ürünler kullanıyor.

Amazon Kadını

Bu model vahşi, feminen ve seksi bir görünüm sağlıyor. Jennifer Lopez, modeli davetlerden klip çekimlerine kadar birçok noktada kullanıyor. Yüksek at kuyruğu modeline farklı bir hava katan Lopez, bu tarzdan da vazgeçmiyor.

Kelebek Kesim

Jennifer Lopez, saç uzunluğundan ödün vermeden de hacimli bir görünüm yakalıyor. Hareketli ve dikkat çekici bir saç modeli olan kelebek kesim, uzun zamandır favorilerinin arasında diyebiliriz.

Sınırsız Bukleler

Sınırsız Bukleler

Jennifer Lopez, iri ve pürüzsüz görünümleri oldukça tercih ediyor. Işıltılı ve kat kat bukleler ile elde edilen bu saç modeli, favori saçların arasında yerini almaya devam ediyor.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz