Dünya yansa eski sevgilisine geri dönmeyecek burçlar!

0
Rabia Güner

Bazen eski sevgililer arasındaki aşklar yeniden canlanır. İnsanlar kimi zaman hayatına giren bir insandan sonra eski sevgilisinin kıymetini daha iyi anlar. Biz de bu noktadan yola çıktık. Sizler için dünya yansa eski sevgilisine geri dönmeyecek burçlardan bazılarını derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Bazı ilişkiler bazı nedenlerle sona erer. Biz de yeni bir ilişkiye yelken açarız. Bazen de eski sevgililer ile tekrar barışmak mümkündür. Fakat bazı burçlar var ki dünya yansa eski sevgilisine geri dönmez. Peki, kimdir bu burçlar? İşte ilk 3 tanesi…

Aslan

Aslan Burcu Kadını ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu - Modanium

Bu listenin ilk başında elbette aslan burçları gelir. Aslan burçları hayatlarının ve ilişkilerinin her anında dominant ve baskın olmak ister. Kendilerine çok güvenen aslanlar, her zaman kendinden çok emindir. Hata yapmaya tahammül edemez.

Eğer bir ilişki bitmişse demek ki orada bir sorun vardır. Tekrar bir ilişkiye başlamayı kendine hakaret olarak görür. Bir aslan burcu ile barışmak isterseniz bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Onlar her zaman en iyisini hak ettiklerini düşünür. Bir ilişikinin bitişi de ona en iyisine hala denk gelmediğini gösterir.

Akrep

Akrep burcu hangi burçla anlaşır?

Akrep burcu insanı ilişkilerinde oldukça tutkuludur. Fakat bir ilişkisinde bir defa küçümsenmişse bir daha asla geriye dönüp bakmaz. Çünkü bir kere güvenleri bitmiştir. Sahtekarlıktan ve samimiyetsizlikten nefret eden akreplerin güvenini ise tekrar kazanmak neredeyse imkansızdır.

Sahip olduğunuz olumsuz özellikleri hemen fark ederek harekete geçerler. Onlar da tıpkı aslanlar gibi ilişkilerindeki bu zor süreçten hasarsız çıkmak isterler. Akrepler eğer o çok sevdikleri güç duygusundan kurtulabilirse bunu başarır.

Yay

Akrep burcu hangi burçla anlaşır?

Bir ayrılık sonrası yay burcu özgürlüğünü adeta kucaklar. Çünkü onlara göre her şey geçicidir ve hayatlarını yaşamak için akışa uymak çok önemlidir. Bu yüzden de önlerine geleni kabul etmekten hiç çekinmezler. Nihayetinde bazı şeylerin geri dönüşü yoktur.

Özgürlüklerine önem veren burçlar, ilişki içinde kendini kısıtlanmış hisseder. Bir de üstüne üstlük özgürlüklerini daha da kısıtlayan bir insan varsa hemen ayrılır. Bir daha da bu insana asla geri dönmeyi düşünmez.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz