Sevgilisinin davranışlarını kontrol etmeye çalışan burçlar

0
Rabia Güner

Bazı burçlar sevgilisinin davranışlarını kontrol etmeye çalışır. Biz de bu noktadan yola çıkarak sizler için bu burçları derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Benmerkezci Koç Burçları

Ben-Merkezcilik (Egosantrizm) Nedir? Empati ile Ben-Merkezcilik Nasıl  Çatışır? - Evrim Ağacı

Koç burcu bencilliğini bildiğimiz burçların başında geliyor. Canlı yapılarından dolayı da oldukça hareketli olan bu burç, bazen agresif olarak da kendini gösterebiliyor. Mücadeleci yapıları olan koçların tek derdi kendileri değil, tüm dünyadır. Bu yüzden de kontrolü elden bırakmamak için oldukça çabalar. Bazen dozu da kaçırıp, sevgilisinin davranışlarını da kontrol etmek ister.

Kuralcı Oğlak Burçları

Kuralcı ve kararlı olurken sevgiyi unutmayın!

Oğlak burçları disiplinli yapıları ile bilinir. Kuralları ve kural koymayı oldukça önemseyen burç, bu sayede başarıyı hedefler. Sadece kendisinin de değil, çevresindeki herkesin kurallara uymasını ister. Sevgilileri de dahil… Geleneksel yapıları gereği sevgilisinin hem tüm kurallara hem de kendi koyduğu kurallara uymasını ister. Bu nedenle de onu kontrol etmeye çalışan hareketlerinin bazen sonu gelmez.

Otoriter Aslan Burçları

Otoriter Yönetim Tarzı - Yonetsel.com

Aslan burçları doğuştan liderdir. Bu liderliğin gerekliliğini yerine getirmek için de ellerinden geleni yapmaya çalışır. Bunun için de otoritelerini kullanmaktan asla çekinmezler. Sürekli kendilerine ormanın kralı olduğunu hatırlatan bu burç, egoist ve kendini beğenmiş tavırlarıyla öne çıkar. Bu yüzden de sevgililerini kontrol etmekten de geri kalmayarak, hareketlerini kendi isteklerine göre değiştirmeye çalışır.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz