Terazi burcu için evliliğin kuralları!

0
Rabia Güner

Teraziler bekarlık dönemindeki huzurlarını yitirmedikleri sürece, evliliğe karşı değildir. Çok seçici olmasalar da eş adaylarından belli başlı beklentileri vardır. Evlilik öncesi bazı kurallar belirler ve bu çizgiden çıkılmadığı sürece evliliğe devam eder. Peki, nedir bu kurallar?

Ev işi yüklenmeyecek!

Ev işi yaparken sağlığınızdan olmayın! - Sağlık Haberleri

Teraziler tembellik yapmayı sever ve buna imkan tanınmasını ister. Temizlik, süpürme, bulaşık, yemek gibi ev işlerinin fazlası kendisini sıkacaktır. Kişisel hijyenlerine önem verirler ama çevre temizliğini o kadar da önemsemezler. Terazi burcunun bu huyu en başında bilinmeli ve ona göre evlilik sürecine girilmelidir. İşlerin ortak yürütülmesi sağlıklı bir birliktelik için mühimdir.

Harcamalarına Karışılmayacak!

Terazi burçları para harcamayı çok sever ve bu konuda kendilerine karışılmasından hiç hoşlanmaz. Alışveriş, yeme içme ve gezme gibi aktivitelerde parayı kısmazlar. Bekarlık döneminde nasıl dilediği gibi harcıyorsa, evlilik döneminde de bunu yaşamak ister. Özellikle dış görünüşleri için çok para harcamayı severler. Evlilik öncesi bu konuda uzlaşırlarsa evlilikleri daha sağlıklı ilerleyecektir.

İstediği Arkadaşı Gelebilecek!

Terazilerin geniş bir arkadaş çevresi vardır ve sosyal hayattan geri kalmazlar. Düzenli aktiviteleri mevcuttur. Değişik etkinliklere katılmaktan zevk alırlar. Arkadaşları ile ilişkileri oldukça güçlüdür. Sık sık bir araya geldikleri bu arkadaşlarından kopma endişeleri vardır ve evlilikten önce bunun konuşulması gerekir. Düğün sonrası arkadaşlarının sık sık evine gelmesini ister.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz