En merhametli ve yardımsever burçlar!

0
Rabia Güner

Bu burçlar merhamet ve yardımseverlik konusunda oldukça öne çıkıyorlar. Biz de sizler için vicdani yönleri ağır olan bu melek gibi burçları derledik. Gelin, yakından göz atalım!

Balık

Yardımseverliğin Hayat Kalitesi Üzerine Etkisi - Acar Baltaş | Psikolog

Balık burçları zarif ve kibardır. Bu olumlu özellikleri daha çok çevresindekilere karşıdır. İnsanların yardım taleplerini geri çevirmeden yaparlar ve çoğu zaman hassas yapıları olayları görmezden gelmelerini engeller. Zodyak’ın en vefalı burcudur. İnsanlara, hayvanlara ve doğaya karşı duyarsız kalamaz. Asla bencil değillerdir ve paylaşmayı çok severler. Hem maddi hem de manevi zorluk yaşayan birine duyarsız kalamazlar.

Yengeç

Merhametli, Duyarlı ve Kibar Çocuklar Yetiştirmek

Yengeçler de balıklar gibi yüreğinin sesine karşı duyarsız kalamaz. Anaç yapıları sebebiyle sevdiklerine karşı hep koruyucu bir rol üstlenirler. İlişkilerinde fedakarlıktan kaçınmazlar. Çevresindeki insanlara ve olaylara karşı oldukça hassastır ve gerekli yerlerde yardımdan kaçınmaz. Özellikle söz konusu ailesi ise yapamayacağı şey yoktur. Empati özelliği gelişmiş bir burç olarak, düşmanı da olsa yardıma açıktır.

Başak

Merhamet ve Çocuklarımız – Eğitime Bakış

Başak burcu etrafındaki insanlara fayda sağlamak için çabalar. Balık ve yengeçten sonra en yardımsever burçların başını çeker. İhtiyaç sahipleri için elindeki imkanları kullanır. Yardımlaşma konusunda oldukça verimli işler çıkararak, yakınlarındakilere hizmet ederler. Kendilerini de eleştirdikleri için mükemmel olmaya özen gösteren bu burç, insanlık noktasında da buna oldukça dikkat eder.

YORUM YAZ

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz